Handball Stal Mielec – MMTS Kwidzyn 27:29 [FOTO, VIDEO]

Dziś w sali gimnastyczne SP 7 odbył się kolejny mecz PGNiG Superligi. Nasza Stal zmierzyła się z MMTS Kwidzyn, która zajmowała przed meczem 6 miejsce w tabeli.

Pierwsza połowa była wyrównana ze wskazaniem na gospodarzy i zakończyła się remisem 11:11. W drugiej goście z Kwidzynia bardziej dominowali na parkiecie i w końcówce pokazali, kto jest lepszy.

Na dwie minuty przed końcem spotkania MMTS doprowadził do remisu 27:27 i jeszcze wszystko było możliwe. Zanosiło się na rzuty karne. Końcówka należała jednak do gości.
Obie drużyny wykazały się walką od pierwszej do ostatniej minuty. Duża presja na naszej drużynie spowodowała, że nie udało się odnieść drugiego zwycięstwo w tej rundzie.

Handball Stal Mielec – MMTS Kwidzyn 27:29 (11:12)

Mielec: Dekarz 1, Procho – Monczka 4, Sobut 3, Ivanowic 3, Wilk 3, Pribanić, Valyntsau 4, Smolikau 5, Petrovic 2, Wojdak, Krupa 1, Graczyk, Chodara 1.

Kwidzyn: Dudek, Szczecina – Orzechowski 2, H.Kornecki, Peret 6, Grzenkowicz 3, Ekstowicz, Krieger 1, Zieniewicz 4, Kutyła 3, Majewski, Ossowski 4, Nastaj 2, Szyszko 4, Landzwojczak.