W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Historyczne umowy na projekt kanalizacyjny w gminie Padew Narodowa

Dla przypomnienia, w bieżącym roku gmina Padew Narodowa podpisała rekordowo wysoką umowę o dofinansowanie ( 9.500.000 zł) dla projektu pn. „Poprawa gospodarki ściekowej na terenie Gminy Padew Narodowa” (całkowita wartość zadania 15.110.000 zł, w tym dofinansowanie 9.500.000 zł).

Dla sprawnej i terminowej realizacji całości prac kanalizacyjnych i wodociągowych objętych wnioskiem, wyżej wymienione zadanie zostało podzielone na trzy części, dla których ogłoszono zamówienie publiczne, a są to:

Sieci kanalizacyjne i wodociągowe.
Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków.
Monitoring i telemetria.
Po pokonaniu długotrwałych i żmudnych procedur ustawy prawo zamówień publicznych i rozstrzygnięciu przetargu w dniu wczorajszym (16.11.2017 r.) podpisana została pierwsza z trzech umów na realizację robót budowlanych.

Prace dotyczące zadania III podjęła się zrealizować firma: ENVI KONSULTING Marek Gazda, 39-305 Brzeg za kwotę 2.150.000 zł.

Na chwilę obecną toczą się procedury, które mają na celu wyłonić wykonawców dla dwóch pozostałych zadań. Wszystko wskazuje na to, że zadanie I dla Gminy Padew Narodowa wykona Firma EKOKANWOD Czyszczoń i Półtorak sp. jawna 28-136 Nowy Korczyn za kwotę 4.100.000 zł. W najbliższym czasie z firmą EKOKANWOD podpisana zostanie umowa na wykonawstwo.

Dla zadania II wpłynęły 2 oferty w tym – korzystniejsza finansowo dla Gminy- od firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe „MONTECH” Sp. z o.o. 20-258 Lublin. na kwotę 9.000.000 zł. Obecnie trwa wnikliwa ocena dokumentów złożonych przez potencjalnego wykonawcę.

Do końca roku planowane jest wykonanie części prac dla zadań I i III. Całość prac objętych wnioskiem przewidziano do zrealizowania do końca 2018 r.

UG Padew Narodowa

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa