W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Plakaty

Hołd dla miłości Andre Rieu w kinie ,,Galaktyka”

„Amore – mój hołd dla miłości”, czyli najnowszy koncert ANDRÉ RIEU i jego Orkiestry Johanna Straussa już 15 sierpnia w Mielcu.

Holenderski wirtuoz skrzypiec Andre Rieu i jego koncerty przebojów muzyki klasycznej w pięknej scenerii średniowiecznego rynku w Maastricht co roku przyciągają do miasta tłumy. W tym roku maestro zaproponował romantyczne widowisko pt. „Amore – mój hołd dla miłości”. Koncert odbył się 7 lipca i został zarejestrowany, a od 31 lipca do 15 sierpnia będzie można go oglądać na całym świecie, w tym w 60 kinach w Polsce.


Kino ,,Galaktyka” zaprasza na retransmisję tego wyjątkowego, letniego koncertu 15 sierpnia o godz. 18. Retransmisja koncertu będzie imprezą towarzyszącą 21. Mieleckiego Festiwalu Muzycznego.
André Rieu wraz z Orkiestrą Johanna Straussa wykonali podczas koncertu sławne, znane na całym świecie utwory, których wspólnym mianownikiem są miłosne uniesienia.

W programie znalazły się m.in. utwory Straussa, Verdiego, Pucciniego, Webbera, Rodgersa, a także słynna „Kalinka” i „Granada”.
Koncerty, które odbywają się w Maastricht, mieście, z którego pochodzi André Rieu, wzbudzają niezwykłe emocje i ściągają rokrocznie tysiące melomanów z całego świata. Dodatkowym wabikiem jest miejsce koncertu: malownicza sceneria średniowiecznego rynku Maastricht. Andre Rieu za każdym razem zaprasza także do współpracy śpiewaczki i śpiewaków operowych. Znakiem rozpoznawczym są też występy wyjątkowych gości.
Orkiestra, którą dyryguje holenderski wirtuoz, składa się z ok. 60 muzyków i powstała w 1987 roku. Pod kierownictwem André Rieu zyskała, również dzięki transmisjom kinowym i telewizyjnym, rzesze fanów na całym świecie. Wykonuje własne aranżacje wielkich przebojów muzyki klasycznej, ale także nowe kompozycje, przygotowane specjalnie na kolejne koncerty w Maastricht.

Sam André Rieu mówi: ,,Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję.
Zapraszamy do kina ,,Galaktyka” na muzyczny wieczór z Andre Rieu i Orkiestrą Johanna Straussa.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa