W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Hotel pomylił ze sklepem

Policjanci zatrzymali sprawcę włamania do jednego ze sklepów w pasażu handlowym. Podejrzany o to przestępstwo, to 26-letni mieszkaniec Mielca.

Mężczyzna częściowo przyznał się do przedstawionego mu zarzutu. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. O włamaniu Policję powiadomiła właścicielka sklepu. Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło w nocy z 5 na 6 listopada br.

Sprawca wybił szybę lokalu i po wejściu do środka zabrał odzież wartą ponad 3 tysiące złotych.

Po kilku dniach policjanci zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Mężczyzna to 26-letni mieszkaniec Mielca, znany Policji z wcześniej popełnianych przestępstw.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzut włamania. Podejrzany częściowo przyznał się do popełnienia przestępstwa tłumacząc, że do lokalu nie wszedł z zamiarem kradzieży, a jedynie chciał się przespać.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Podejrzany za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Urszula Chmura

 

uid_0153f98d1c1716a78a6bbc2fbac3ef951369987684856_width_700_play_0_pos_3_gs_0

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał skodą w Tuszymie z zakazem prowadzenia pojazdów

Wiadomości Mielec

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa