W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Hubert Kornecki po sześciu latach wraca do Stali!

Mierzący 192 cm rozgrywający – Hubert Kornecki po sześciu latach wraca do Stali Mielec! 26-latek w dniu dzisiejszym oficjalnie został zawodnikiem „Czeczeńców”!

Kornecki jest wychowankiem KSSPR-u Końskie skąd w 2012 roku przeniósł się właśnie do SPR Stali Mielec, która wówczas była brązowym medalistom Mistrzostw Polski. Po półrocznym pobycie w Mielcu wrócił jednak do swojego macierzystego klubu, a następnie został zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk.

W Trójmieście Hubert występował przez pięć sezonów, a następnie przeniósł się do Zabrza, gdzie niestety ze względu na kontuzje stopy nie zdążył zadebiutować. Kilkanaście dni temu Górnik rozwiązał jednak kontrakt z reprezentantem Polski, który tym samym stał się wolnym zawodnikiem.

Pierwszy mecz Huberta po powrocie do Mielca będzie miał miejsce prawdopodobnie już w środę w spotkaniu z Piotrkowianinem. Co ciekawe również przeciwko tej drużynie debiutował w 2012 roku w PGNiG Superlidze i było to w „Biało-Niebieskich” barwach.

Witamy z powrotem na pokładzie i życzymy powodzenia!


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Wiadomości Mielec

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa