W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Materiały video Sport

Husqvarna Gardner Tarapata 3 Kryterium rowerowe [FOTO, VIDEO]

Na mieleckim lotnisku odbyły się dziś trzecie w pełni profesjonalne zawody kolarskie Husqvarna-Gardner-Tarapata 3. Kryterium rowerowe dookoła mieleckiego lotniska.

Start i meta są zlokalizowane były ul. COP-u na wysokości trzech firm, które objęły zawody patronatem honorowym Husqvrna Group, Gardner Aerospace oraz Firma Tarapata.

Mimo niesprzyjającej aury wielu chętnych mogło się jak co roku zmierzyć na trasie, która wiodła przez pasy startowe statków powietrznych. Organizatorzy zawodów to jak zawsze Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, Lotnisko Mielec oraz Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec. Wszyscy uczestnicy otrzymali unikalne pamiątkowe medale, a najlepsi niecodzienne ręcznie wykonane statuetki. Zawodniczki i zawodnicy zmierzyli się w trzech kategoriach wiekowych i OPEN. Tradycyjnie każdy zawodnik otrzymał pakiet startowy oraz posiłek regeneracyjny.

 Calypso Fitness Mielec Navigator przygotowało stoisko ze stacjonarnymi rowerami treningowymi.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa