W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Lifestyle Sport

Husqvarna-Gardner-Tarapata 4. Indywidualna Jazda Na Czas Na Mieleckim Lotnisku [FOTO]

26 września została zorganizowana Husqvarna-Gardner-Tarapata 4. Indywidualna Jazda Na Czas Na Mieleckim Lotnisku. Niezwykłe wydarzenie zgromadziło wielu miłośników kolarstwa, którzy przy świetnych warunkach pogodowych osiągali zawrotne prędkości w wyścigu.

Trasa przebiegała pasem startowym na mieleckim lotnisku o długości 5,3 km. Łącznie do przejechania były 3 pętle, co dało 16 km szybkiej jazdy z profesjonalnym elektronicznym pomiarem czasu. Zawodnicy startowali z pozycji zatrzymanej, pojedynczo w jednakowych odstępach czasu co 30 sekund w kolejności we wcześniej ustalonej kolejności.

Na podium stanęło 48 zawodników i zawodniczek nagrodzonych w trzech kategoriach wiekowych oraz w kategorii OPEN. Pamiątkowe unikalne medale i ręcznie wykonane statuetki wręczała Zastępca Prezydenta Adriana Miłoś.

Organizatorami wydarzenia byli: Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Lotnisko Mielec. Patronat honorowy i tytularny nad zawodami objęły Husqvrna Group, Gardner Aerospace oraz Firma Tarapata. Partnerem zawodów była Agencja Rozwoju Przemysłu Euro-Park w Mielcu.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa