W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Kultura i nauka

I co dalej gimnazjalisto?

Prezydent Mielca Daniel Kozdęba wziął udział w zorganizowanych po raz XII Targach Edukacyjnych „I co dalej gimnazjalisto?”.

Celem Targów, które od 2006 roku organizuje Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu jest zapoznanie gimnazjalistów z ofertą edukacyjną mieleckich szkół średnich.

W sali nr 1 i holu głównym SDK poszczególne placówki oświatowe z Mielca i powiatu mieleckiego przygotowały swoje stoiska na których prezentowały informacje na temat kierunków i możliwości kształcenia.

Młodzież miała możliwość porównania ofert, co ma jej pomóc w wyborze tej wymarzonej. Impreza jak zwykle cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieleckich gimnazjalistów.

Prezydent Daniel Kozdęba gratulował organizatorom kontynuacji tej niezwykle potrzebnej inicjatywy:

-Zastanawiając się co będziecie robili w życiu pamiętajcie, że najważniejsze jest, aby ta praca przynosiła wam radość, żebyście robili to, co naprawdę lubicie. Nie jest to łatwe. Sam jestem z wykształcenia inżynierem, a okazało się, że pracuję w samorządzie. Jest to jednak praca przynosząca wiele satysfakcji.

Edward Tabor

 

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Projekt edukacyjny ABC Empatii i ABC Ekonomii [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spotkanie z poezją Katarzyny Hudy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa