Bez porażki w ostatniej kolejce zakończyli zmagania młode Orły z roczników 2008 i 2007. W całym cyklu Ligi o Puchar Mateusza Cetnarskiego rocznik 2008 zakończył na I miejscu pozostawiając za sobą Orlika Nową Dębę, Sokół Sokołów Małopolski i Kolbuszowiankę Kolbuszowa.
W roczniku 2007 pierwsza była Nowa Dęba, a za Naszą drużyną uplasowały się kolejno KKS Kolbuszowa i Sokół Sokołów Małopolski. Najlepszym zawodnikiem rocznika 2008 został wybrany przez organizatorów i trenerów Patryk Jackowski, natomiast najlepszym w roczniku 2007 okazał się Piotr Jajkiewicz.
GRATULUJEMY!!! Nagrody, puchary i medale wręczał zawodnikom były Reprezentant Polski, a obecnie piłkarz Cracovii Kraków – Mateusz Cetnarski. Mali piłkarze mogli zdobyć autograf, zrobić zdjęcie i porozmawiać ze swoim idolem z boiska. Mateusz zapowiedział wszystkim kolejną edycję Ligi Cetnara.
Już na nią czekamy.
pilkarskienadzieje.eu