I Otwarte Mistrzostwa Polski Combat Ju Jutsu

W sobotę ekipa zawodników klubu Iron Dragon MMA Mielec wzięła udział w I Otwartych Mistrzostwach Polski Combat Ju Jutsu w Niepołomicach. Zawody były zorganizowane przez miejscowy klub Challenge Sport Ju Jitsu oraz Polską Federację Combat Ju Jutsu. Mieleccy zawodnicy zdobyli dwa tytuły Mistrzów Polski i trzy Vice Mistrzów.
Mistrzem Polski w kategorii dzieci do 25 kg w formule Grappling Gi został Alan Jurek. Mistrzynią Polski w kategorii kadet młodszy Combat Ju Jutsu Light Contact do 40 kg została Wiktoria Miąso, która także wywalczyła też Vice Mistrzostwo w kategorii 40kg Grappling Gi.

Vice Mistrza Polski wywalczył też, Mateusz Zieliński w kategorii kadetów młodszych do 40kg Grappling Gi oraz brązowy medal w formule Combat Ju Jutsu Light Contact a najstarszy zawodnik teamu Gabriel Krępa wywalczył Vice Mistrzostwo w formule Combat Ju Jutsu Full Contact senior do 85kg, dobrze też spisali się Ania Zielińska, zdobywając brązowy medal w kategorii dzieci Grappling Gi do 30kg oraz Borys Mikrut, zdobywając 4 miejsce też w kategorii dzieci.

To nie koniec startów przed nami Mistrzostwa Polski w Sambo gdzie też liczymy na medale naszych zawodników.