W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem dla Podopiecznych Fundacji „Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci”!

Do 10 grudnia zostaw swoje upominki w punktach zlokalizowanych na terenie naszego miasta. Dary zostaną przekazane Fundacji za pośrednictwem organizacji „Kobiety w Centrum”.

Fundacja „Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci” jest specjalistyczną organizacją, działającą na terenie województwa podkarpackiego. Została powołana, aby objąć opieką dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami.

Działalność swą Fundacja rozpoczęła w 2006 roku, mając zaledwie kilkoro dzieci pod opieką, dziś Podopiecznymi są dziesiątki małych pacjentów i ich rodziny. To oni wybudowali pierwsze w Polsce Hospicjum Stacjonarne dla Dzieci, które stało się inspiracją dla innych organizacji. Pod opieką Fundacji znajdują się dzieci cierpiące na schorzenia centralnego układu nerwowego, złożone wady rozwojowe, choroby układu krążenia, choroby metaboliczne, choroby nowotworowe.

Czas świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, w którym w sposób szczególny dbamy o dobre samopoczucie najmłodszych obdarowując je upominkami. Zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia podarunkami Podopiecznych „Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci”.

Lista potrzebnych rzeczy oraz indywidualnych marzeń Podopiecznych Fundacji „Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci” oraz dzieciaków z RPOT „Tęczowy Domek” znajduje się na załączonym plakacie oraz na stronie Fundacji https://www.hospicjum-podkarpackie.pl/formy-pomocy/darowizna-rzeczowa/

Dary można przekazywać w godzinach pracy instytucji, które użyczyły nam miejsca: • Mielec, ul. Kusocińskiego 2 – Miejska Biblioteka Publiczna SCK • Mielec, ul. Rzochowska 52 – sklep Biedronka.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa