W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

II LO z nową salą gimnastyczną

Starostwo Powiatowe w Mielcu zakończyło remont sali gimnastycznej, pomieszczeń szatni, korytarza i holu w II Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu.

Władze Powiatu przystąpiły do realizacji inwestycji zapisanych w budżecie powiatu na 2016 r. Pierwszą z nich był remont obiektu sportowego przy II Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu.

Prace remontowe wykonała firma Elkamen ze Staszowa, która w niespełna miesiąc oddała obiekt do użytku. Całkowity koszt inwestycji wyniósł nieco ponad 57 tys. zł.

– Remont hali przy II Liceum Ogólnokształcącym potrzebny był już od długiego czasu. Jej stan techniczny był bardzo zły, dlatego zdecydowaliśmy o bieżącym remoncie, po którym cały obiekt został odświeżony. Wierzymy, że odpowiednie zaplecze sportowe przyczyni się do zwiększenia aktywności fizycznej wśród młodzieży  – powiedział Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

W ramach prac przeprowadzono: remont parkietu i ścian, malowanie grzejników, remont instalacji elektrycznej, montaż wentylatorów dachowych i siatki ochronnej na suficie. Odnowione zostały także pomieszczenia szatni, holu i korytarza. Zainstalowano również nowe oświetlenie.

– Dziękuję w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły, za to, że pan starosta jak obiecał tak zrobił i dzisiaj możemy się cieszyć z nowej sali gimnastycznej – powiedział dyrektor szkoły Zbigniew Rzeźnik.

Symbolicznym wrzutem piłki do kosza, starosta wraz z dyrektorem szkoły otworzyli wyremontowaną salę.

 

736640088   898514780   1034706066 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa