W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

II miejsce Elektryka w Mistrzostwach Polski

W dniu 1 października 2016 r. w Międzybrodziu Bialskim (województwo śląskie, powiat żywiecki), na strzelnicy sportowej terenu PGE Energia Odnawialna S.A. oddział ZEW Porąbka – Żar, odbyły się Mistrzostwa Polski Towarzystw Gimnastycznych,, Sokół” w dwuboju strzeleckim.

Przeprowadzono dwie konkurencje strzeleckie (strzelanie z kbks klasy standard – odległość 50 m i wiatrówki pneumatycznej – 10 m). Zawody odbyły się w kategorii drużynowej i indywidualnej. Konkurujące drużyny składały się z dwóch chłopców i dwóch dziewcząt.

Mieleckie Towarzystwo Gimnastyczne ,,Sokół” reprezentowali kadeci klas technikum elektronicznego o profilu wojskowym z Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu (popularny Elektryk) w składzie : Patryk Olszewski i Dawid Piątek 4A, Justyna Helowicz 3A, Ewa Surowiec 2A.

 

aa

 

Drużyna z Mielca zajęła II miejsce i zdobyła puchar w klasyfikacji drużynowej, natomiast w rywalizacji indywidualnej III miejsce zajął Dawid Piątek. Opiekunem uczniów był ich nauczyciel, instruktor strzelectwa sportowego – Roman Gruszecki.

 

Tekst i zdjęcia: Roman Gruszecki

 

187951378

 

1528806795

 

1726294148

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa