21 sierpnia 2018, 21:13
Slider
Image default
Galerie Informacje

III Edycja warsztatów ”Pewna siebie – bezpieczna” dobiegła końca [FOTO]

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa spotkał się z uczestniczkami III edycji warsztatów „PEWNA SIEBIE BEZPIECZNA”. Panie z rąk Komendanta odebrały pamiątkowe certyfikaty świadczące o ukończeniu kursu.

Wczoraj w Zespole Szkół nr 2 w Mielcu, odbyło się zakończenie III edycji warsztatów „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA”. Podobnie jak poprzednia edycja projekt spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem Pań, które licznie wzięły udział w kolejnej odsłonie warsztatów.

Podczas spotkań uczestniczki miały okazję zdobyć wiedzę z zakresu wiktymologii, samoobrony, psychologii i udzielania pierwszej pomocy dorosłym i dzieciom. Kobiety dowiedziały się jak nie stać się ofiarą przestępstwa, w jaki sposób rozpoznać i zapobiec skutkom zagrożeń oraz nauczyły się jak można obronić się przed napastnikiem.

Wczorajsze spotkanie odbyło się w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Uczestniczki warsztatów obdarowały organizatorów ręcznie robionymi bombkami świątecznymi z napisem „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA”.

Warto przypomnieć, że projekt wspierają i finansują Starosta Powiatu Mieleckiego oraz Prezydent Miasta Mielca.

Dziękujemy wszystkim Paniom, które wzięły udział w dotychczasowych trzech edycjach warsztatów. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, której rozpoczęcie zaplanowane jest na styczeń 2018 roku.

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja