W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje

III Edycja warsztatów ”Pewna siebie – bezpieczna” dobiegła końca [FOTO]

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa spotkał się z uczestniczkami III edycji warsztatów „PEWNA SIEBIE BEZPIECZNA”. Panie z rąk Komendanta odebrały pamiątkowe certyfikaty świadczące o ukończeniu kursu.

Wczoraj w Zespole Szkół nr 2 w Mielcu, odbyło się zakończenie III edycji warsztatów „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA”. Podobnie jak poprzednia edycja projekt spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem Pań, które licznie wzięły udział w kolejnej odsłonie warsztatów.

Podczas spotkań uczestniczki miały okazję zdobyć wiedzę z zakresu wiktymologii, samoobrony, psychologii i udzielania pierwszej pomocy dorosłym i dzieciom. Kobiety dowiedziały się jak nie stać się ofiarą przestępstwa, w jaki sposób rozpoznać i zapobiec skutkom zagrożeń oraz nauczyły się jak można obronić się przed napastnikiem.

Wczorajsze spotkanie odbyło się w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Uczestniczki warsztatów obdarowały organizatorów ręcznie robionymi bombkami świątecznymi z napisem „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA”.

Warto przypomnieć, że projekt wspierają i finansują Starosta Powiatu Mieleckiego oraz Prezydent Miasta Mielca.

Dziękujemy wszystkim Paniom, które wzięły udział w dotychczasowych trzech edycjach warsztatów. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, której rozpoczęcie zaplanowane jest na styczeń 2018 roku.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa