W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ile w powiecie mieleckim zebrano podpisów poparcia dla Andrzeja Dudy?

Jak informuje Biuro Poselskie Fryderyka Kapinosa w czwartek, 19 marca br. w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej komitet wyborczy Andrzeja Dudy złożył listy z podpisami poparcia dla jego kandydatury w wyborach prezydenckich. Padł rekord w skali kraju i powiatu mieleckiego.

Do zarejestrowania kandydata w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej potrzebne jest 100 tysięcy podpisów poparcia. Komitety wyborcze mają na to czas do 26 marca br. Na tydzień przed tą datą zostało złożonych ponad 2 miliony podpisów osób, które poparły start w tych wyborach Prezydenta RP Andrzeja Dudy. W ten wynik swój wkład miały struktury Prawa i Sprawiedliwości w powiecie mieleckim.

Zebraliśmy 11 209 podpisów poparcia dla Prezydenta Andrzeja Dudy – informuje poseł Fryderyk Kapinos, koordynator Prawa i Sprawiedliwości ds. przeprowadzenia wyborów prezydenckich w powiecie mieleckim. – Swoim działaniami przyczyniliśmy się do tego rekordowego wyniku w skali kraju – dodaje poseł Kapinos.

Cel został osiągnięty. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim członkom i sympatykom Prawa i Sprawiedliwości w powiecie mieleckim, którzy tak pięknie zaangażowali się w zbiórkę podpisów. Bez Was ten wynik nie byłby możliwy do osiągniecia – mówi poseł Fryderyk Kapinos.


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa