W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Imprezy wakacyjne przed nami

Za nami szereg wydarzeń współorganizowanych przez Urząd Miejski w Mielcu z Prezydentem Jackiem Wiśniewskim na czele.

Mielczanie co tydzień mają okazję bawić się na imprezach odbywających się w ramach akcji „Budzimy Mielecką Starówkę”. Za nami koncert Mieleckiej Orkiestry Podwórkowej, rodzinne warsztaty plastyczne „Sztukarynki” organizowanie przez Dom Kultury SCK, animacje MOSiR oraz cieszący się ogromnym zainteresowaniem mielczan Festiwal Kolorów organizowany przez Klub Młodych Liderów.

Już w najbliższą niedzielę (4 sierpnia) na Bulwarach przy ul. Rzecznej odbędzie się X edycja miejskiego pikniku „Grunt to Rodzinka”, który w tym roku zatytułowany został „Wielki Powrót Dinozaurów”. Start zabawy o godz. 16.00.

Przypominamy także, że w każdy piątek, sobotę i niedzielę o godz. 21:15, na wszystkich kinomaniaków czeka Kino Letnie. Wśród wyświetlanych filmów w parku przy Pałacyku Oborskich znajdują się takie pozycje jak „Złe Mamuśki 2. Jak przetrwać święta”, „Gra o wszystko”, „Alibi.com” czy „Wszystkie pieniądze świata”. Nie zapomniano także o najmłodszych mieszkańcach Mielca, w najbliższą niedzielę będą oni mogli obejrzeć bajkę „Gang wiewióra 2”.

Zapraszamy także do zapoznania się z repertuarem 22. Mieleckiego Festiwalu Muzycznego i aktywnego udziału w koncertach. Najbliższy już 15 sierpnia, podczas którego wystąpi Orkiestra Barocco Sempre Giovane z Czech.

Marietta Mateja-Nowak

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Cyrk Korona – Nowe Show jak z Bajki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa