Inauguracja sezonu zakończona sukcesem. ITA TOOLS Stal Mielec – GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3-0 [FOTO]

Rozpoczął się sezon w 1 lidze kobiet. Siatkarki ITA TOOLS Stal Mielec podczas inauguracji pokonały GKS Wieżyca 2011 Stężyca.

Podopieczne Przemysława Michalczyka w sobotę pokonały dziewczyny z kaszubskiej Stężycy.

Mecz był wyrównany, chociaż wynik wskazywał na dominacje mielczanek. Były emocje i mocny doping.

Pierwszy set zakończył się zwycięstwem Stali 25-20 po wyrównanej walce.

W drugim secie przewaga była chwilami po stronie gości, jednak w końcówce Stal pokazała klasę i wygrała kolejny set.

Ostatni set był w końcówce mocno wyrównany, co wprowadziło nerwowość na widowni. Stal znowu poszła za ciosem, zdobywając kolejne punkty i wygrywając tym samym mecz.