W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Informacja z firmy Kronospan Mielec

Międzynarodowy Dzień Ziemi z Kronospan

W tym roku pracownicy firmy Kronospan postanowili wspólnie świętować przypadający na 22 kwietnia Międzynarodowy Dzień Ziemi. W niewielkich grupach i w pełnym reżimie sanitarnym zbierali śmieci, które znalazły się w sąsiedztwie zakładu. 

Kronospan od lat stawia na odzysk surowców z drewna poużytkowego, recykling i gospodarkę obiegu zamkniętego. W zakładach dbają o to pracownicy. Nic więc dziwnego, że w tym roku zaproponowali akcję, która wyszła poza teren zakładu i postanowili w ramach Dnia Ziemi, posprzątać teren najbliżej firmy. 40 pracowników podzielonych na grupy przeszło na wydzielone obszary, gdzie z zachowaniem reżimu sanitarnego, w rękawiczkach i maskach, zbierali wszystko to, co pierwotnie powinno znaleźć się w śmietnikach. 

W ramach obchodów Dnia Ziemi firma od wielu lat organizowała akcję KronoDrzewko, podczas której pracownicy sadzili w lesie drzewa. Do tej pory udało się zasadzić w całej Polsce ponad pół miliona sadzonek. Ostatni rok uniemożliwił jej organizację, dlatego też każdy z pracowników, który wziął udział w akcji w Mielcu, dostał sadzonkę drzewka do posadzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa