Iron Dragon MMA Mielec na Pucharze Małopolski w Ju Jitsu

W dniu 26 maja w Nipołomicach odbył się IV Puchar Małopolski w Ju Jitsu w którym brała udział drużyna klubu Iron Dragon MMA Mielec zdobywając 4 złote i 3 srebrne medale w kategoriach dzieci i dorosłych.

Dwa złote medale w dwóch kategoriach wiekowych i puchar najlepszego technika zawodów zdobył Adrian Wrzesień, złote medale zdobyli też Mateusz Maziarz, Igor Wójtowicz.Srebrne medale wywalczyli Wiktoria Miąso, Mateusz Zieliński i Mikołaj Ziółko.

Natomiast 1 czerwca w Krakowie odbył się Otwarty Turniej Sambo Sportowego dla dzieci na którym złoty medal zdobył Adrian Wrzesień a srebrne medale zdobyli Wiktoria Miąso, Mateusz Zieliński i Igor Wójtowicz.

Jest to mocna końcówka połowy sezonu startowego dla zawodników Iron Dragon MMA Mielec.