W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Materiały video Sport

IV Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II w XIII Rocznicę Śmierci [VIDEO]

Jutro 8 kwietnia będziemy obchodzić XIII rocznicę śmierci Papieża Polaka Jana Pawła II. Z tej okazji Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Urząd Gminy Dębica, Starostwo Powiatowe w Dębicy, Klub Sportowy „CHEMIK” Pustków oraz Firma Sparta-Mielec organizują IV Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II w XIII Rocznicę Śmierci, który w tym dniu odbędzie się na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Po raz czwarty na terenie Gminy Dębica będzie można uczestniczyć w takiej formie upamiętnienia życia i pontyfikatu Jana Pawła II. Uczestnicy Memoriału będą mierzyć się z dystansem 26 km 516 metrów. Ma on ścisły związek z czasem trwania pontyfikatu Jana Pawła II wynoszącym 26 lat 5 miesięcy i 16 dni. W tym szczególnym dniu każdy będzie mógł przyczynić się do pokonania tego dystansu.


W tym roku wszystkie osoby biorące udział w IV Memoriale mogą liczyć na wiele cennych pamiątek. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy certyfikat z obrazkiem św. Jana Pawła II, a dla najwytrwalszych pływaków przygotowano specjalne monety okolicznościowe oraz medale z wizerunkiem Jana Pawła II. Ponadto z tej okazji dla wszystkich osób zostaną przygotowane pyszne papieskie kremówki. Oficjalne rozpoczęcie IV Memoriału wraz ze startem sztafety honorowej i odśpiewaniem „Barki” nastąpi o godzinie 15:01, natomiast o godzinie 21:37 wszyscy zgromadzeni uczczą śmierć Papieża minutą ciszy, po której nastąpi zakończenie IV Memoriału.

Udział w Memoriale jest bezpłatny.

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=0WXohlfChjI&feature=youtu.be&w=925&h=520]

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Młodzi Mielczanie na turnieju karate [FOTO]

Wiadomości Mielec

Wstążki, wianki i korale z ludowym przytupem – koncert [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczystości Dnia Samorządu Terytorialnego w Tuszowie Narodowym [FOTO, VODEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa