W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty

IX Edycja pikniku ”Grunt to rodzinka” [FOTO]

Piknik rodzinny „Grunt to rodzinka” już na stałe zapisał się w kalendarzu imprez miejskich, którego organizatorami są: Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Mielca – Fryderyk Kapinos, Samorządowe Centrum Kultury i Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu. Impreza odbyła się 5 sierpnia na terenie mieleckich Bulwarów.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji pikniku były dawne i nowe zabawy podwórkowe, w których mogli się sprawdzić zarówno najmłodsi jak i najstarsi uczestnicy imprezy.

Nie zabrakło gier plenerowych i konkursów, rodzinnych tańców połamańców oraz stoisk z atrakcjami takimi jak: mini place zabaw, malowanie buziek, włosów, kolorowe tatuaże itp. Stałym punktem imprezy stał się również „rodzinny labirynt”, w którym całe rodziny walczyły o tytuł „Super Rodzinka 2018″. Tytuł ten otrzymała rodzina Państwa Ochab.

Wydarzenie uświetnił występ 10-letniego wirtuoza akordeonu – Michała Stochela oraz występ zespołu Mała Orkiestra Dni Naszych, który zagrał koncert przeciw przemocy w rodzinie, w ramach projektu „Sięgamy po…moc”. Środki na projekt gmina pozyskała z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Rodzina to wartość sama w sobie, dlatego trzeba stwarzać warunki do tego, by dzieci wspólnie z rodzicami mogły spędzać wolny czas w sposób atrakcyjny, wesoły i bezpieczny – podkreślił Fryderyk Kapinos – Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Mielca.

Mikołaj Kopeć

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa