W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Jak catering dietetyczny uratował moje macierzyństwo…

Od kiedy kilka miesięcy temu zostałam mamą, mój świat totalnie wywrócił się do góry nogami. Prócz przeogromnego szczęścia pojawiły się nieprzespane noce, zmęczenie i brak czasu na cokolwiek… nawet na przygotowanie posiłków.

A przecież wiadomo jak ważna dla prawidłowego rozwoju dziecka jest dieta mamy karmiącej. Po kilku tygodniach frustracji i łapania w biegu czegoś do zjedzenia na szybko do głowy wpadł mi pomysł na catering dietetyczny. I jak się okazało był to strzał w dziesiątkę.

Od momentu zdecydowania się na dietę pudełkową codziennie rano pod moimi drzwiami ląduje komplet zdrowych, zbilansowanych i pysznych posiłków o wybranej kaloryczności. Jedyne co muszę zrobić to zabrać je spod drzwi a następnie pilnować jedynie pory jedzenia. Prościej i zdrowiej już się nie da, tym bardziej, że jedzenie pudełkowe komponowane jest przez profesjonalnych dietetyków, dzięki czemu mogę być pewna, że zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich ilościach. Teraz nie muszę już sama zajmować się czasochłonnym wyszukiwaniem zdrowych przepisów, robieniem zakupów i gotowaniem, wszystko to załatwia za mnie catering dietetyczny Mokotów Warszawa. A ja mogę poświęcić zaoszczędzony w ten sposób czas na rzeczy, które są w moim życiu naprawdę ważne, czyli spędzanie czasu z moją ukochaną rodziną.

Catering pudełkowy- mała zmiana wprowadzająca nową jakość

Fanką rozwiązania, jakim jest dieta pudełkowa z dostawą jestem nie tylko ja, mimo początkowego sceptycyzmu przekonał się do niej także mój mąż. Mimo deklaracji i ogromnych chęci z jego strony, ze względu na swoje obowiązki zawodowe, nie był w stanie pomagać i tak dużo, jakby tego chciał. Zresztą, kiedy był już w domu wolałam, aby spędził ten czas ze mną i z naszym synem, zamiast biegając po sklepach lub gotując. Kiedy więc zdecydowaliśmy się zamówić catering dietetyczny na próbę, niemal z miejsca się do niego przekonał. Tym bardziej kiedy zobaczył, że dietę może dostosować do swoich potrzeb a dostarczane posiłki są świeże i naprawdę smaczne. Skończyło się kupowanie śmieciowego jedzenia na lunch w pracy- teraz mąż po prostu zabiera z sobą to, co przygotują dla nas specjaliści z cateringu dietetycznego. Dzięki temu je nie tylko zdrowo, ale także udało mu się zrzucić kilka kilogramów, z którymi od dłuższego czasu nie mógł sobie poradzić.

Catering dietetyczny z dostawą jest więc świetnym rozwiązaniem nie tylko dla zapracowanych singli, ale także rodzin z małymi dziećmi, które zamiast czasu spędzonego w kuchni wolą poświęcić go na budowanie rodzinnych relacji. Mojej decyzji o wyborze diety pudełkowej nie żałowałam więc ani przez moment i sama chętnie polecam t rozwiązanie koleżankom, które niedawno zostały mamami i skarżą się, że na nic nie mogą znaleźć czasu. Nikt nie jest w stanie sprostać wszystkim stawianym przed nim zadaniom, dlatego czasem warto część z nich oddać firmie tworzącej catering dietetyczny, a więcej czasu poświęcić po prostu sobie. W końcu od dawna wiadomo, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko…. a więc także i cała rodzina.

Materiał Partnera
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa