W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Jak daleko od Mielca powstaną nowe fotoradary? Mapa i pełna lista 26 urządzeń

Główny Inspektorat Transportu Drogowego niebawem kończy instalację nowych fotoradarów. Urządzenia zostaną zainstalowane do końca czerwca w kilkudziesięciu miejscach w Polsce. Na Podkarpaciu nie zostanie jednak oddana do użytku ani jedno urządzenie, najistotniejsze zaś z punktu widzenia mielczan będą te w Staszowie i Krakowie.

Na początku listopada ubiegłego roku podpisano umowę na dostawę i instalację 26 nowych fotoradarów. To kolejny etap realizowanego projektu rozbudowy CANARD, zakładającego zakup 358 nowych urządzeń rejestrujących. 100 urządzeń pojawi się w nowych lokalizacjach, 11 urządzeń zostanie zainstalowanych w nieoznakowanych samochodach ITD, a 247 urządzeń zastąpi dotychczas używane.

Pierwsze urządzenia mają rozpocząć swoją działalność jeszcze w maju 2021 roku, a ostatnie z planowanych 26 pod koniec lutego 2022 roku. Przy wyborze lokalizacji, w których powstają fotoradary, weryfikowano obecność potencjalnych źródeł zagrożeń oraz czynników zwiększających prawdopodobieństwo wypadku. Pełną listę 26 nowych fotoradarów załączamy w grafice poniżej

Żaden z 26 nowych fotoradarów nie znajdzie się jednak na… na podkarpaciu. Najbliższe nam to te:

  • w świętokrzyskim: Jędrzejów, Ciekoty, Straszów
  • w małopolskim: Kraków, ul Lublańska, Biskupice, Kryspinów, Naściszowa

Poniżej prezentujemy aktualną mapkę pomiarów punktowych, odcinkowych oraz rejestracji przejazdów na czerwonym świetle w promieniu 400 km od Mielca:

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura i język hiszpański dla przedszkolaków [FOTO]

Wiadomości Mielec

Powstaną mieszkania SIM

Wiadomości Mielec

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa