W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Materiały promocyjne

Jak zadbać o bezpieczeństwo podczas codziennych zakupów?

Aktualnie bezpieczeństwo to jedna z najbardziej istotnych kwestii podczas codziennych czynności, również podczas robienia zakupów. 

Stale od kilku miesięcy dla E.Leclerc w Mielcu kwestia komfortu i bezpieczeństwa klientów na terenie hipermarketu jest szczególnie istotna. Codziennie przestrzegane są wszelkie niezbędne środki ostrożności pozwalające dbać o zdrowie pracowników i klientów. Obsługa E.Leclerc wszystkie swoje zadania wykonuje w maseczkach oraz rękawiczkach. Regularnie prowadzona jest dezynfekcja wózków, panelów dotykowych czy kas, a dla klientów na terenie sklepu dostępny jest płyn dezynfekujący.

Dużo powierzchnia hipermarketu znacznie ułatwia zachowanie zalecanego dystansu społecznego. Bogaty asortyment, który obejmuje nie tylko produkty spożywcze, ale również ubrania, sprzęty gospodarstwa domowego, chemię czy zabawki, umożliwia szybkie, sprawne i kompletne zakupy bez konieczności odwiedzania wielu miejsc. Dodatkowo, sklep posiada kilka kas samoobsługowych, w których transakcje odbywają się bezgotówkowo, co w tym momencie jest najbezpieczniejszym i zalecanym sposobem płatności.  

Hipermarket E.Leclerc jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-21.00.  Taka rozpiętość godzinowa pomaga w zmniejszeniu ruchu i kumulowaniu klientów w jednym momencie oraz zapobiega konieczności spędzania dużej ilości czasu w kolejkach.  

Podczas zakupów warto również skorzystać z aplikacji Bonus E.Leclerc, dzięki której można korzystać z kuponów i ofert specjalnych, oszczędzając pieniądze bez wysiłku i bez posiadania dodatkowej plastikowej karty.

Android: https://play.google.com/store/apps/details
iOS: https://apps.apple.com/us/app/bonus-e-leclerc/id1507388366

Materiał Partnera

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa