W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Janowiec zaprasza na Dożynki Gminne

Już w najbliższą niedzielę (19 sierpnia) Rada Sołecka w Janowcu, Burmistrz Radomyśla Wielkiego oraz Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek zapraszają na Dożynki Gminne, które w tym roku odbędą się w Janowcu.

Rozpoczną się one o godz. 14.00 Mszą Świętą Dożynkową w Kościele Parafialnym pw. Św. Jana Chrzciciela w Janowcu. Po nabożeństwie korowód dożynkowy przejedzie na plac obok miejscowej szkoły. O godz. 15.20 rozpocznie się uroczystość obrzędowa, a po niej Gminny Konkurs Wieńca Dożynkowego.

Na godz. 17.00 zaplanowano program artystyczny, na który składają się występy Kapeli Ludowej Radomyślanie i zespołu Pozytywnie Nakręceni. Następnie ogłoszone zostaną wyniki GKWD, a po nich odbędzie się dożynkowy festyn taneczny, na który zaprosi zespół Mambo. Ostatnim punktem programu będzie pokaz sztucznych ogni. Poza tym będą także stoiska małej gastronomii i wesołe miasteczko dla dzieci.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Utrzymanie w Tauron Lidze dokonane. ITA Tools Stal Mielec – Pałac Bydgoszcz 3 : 0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Mielczanie na słowackich zawodach MMA [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa