W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Jare Gody Muzyczna Pisanka

NEW MOON ma zaszczyt zaprosić Was już teraz na Muzyczną Pisankę w Niedzielę Wielkanocną. Przy dźwiękach z systemu FUNKTION – ONE udostępnionych przez NOWĄ FALĘ AKUSTYCZNĄ Będzie można posłuchać znanych i lubianych „grajków”. Wydarzenie odbędzie się w night clubie Hotelu Polskiego 27 marca.

I jak przystało w świetle tradycji – topić Marzannę, lać wodą i malować pisanki będzie ekipa New Moon a wraz z nią zaproszeni Goście.


Tym razem przyjedzie reprezentacja z Lublina, a o selekcję materiału muzycznego zadbają znani już na ziemii mieleckiej JOT i FURIANO. [ oboje już u nas występowali ].

JOT – to przedstawicielka płci pięknej znana w środowisku z „tłustego” brzmienia. Reprezentuje 2 kolektywy [PSYCHOINFINITY / MOONTRIP]
Sposób doboru materiału, jakość brzmienia i charyzma sceniczna to Jej atrybuty. Mieszanka ta powoduje, że w trakcie Jej występów „parkiet” rozgrzewa się do czerwoności. JOT przyjedzie do nas z materiałem Techno. Ciekawe co zaprezentuje tym razem….

FURIANO – reprezentant lubelskiego [ WUNDERWAFFE] to z kolei „klasyk” tamtejszej sceny. W Mielcu gościł już 3 krotnie w trakcie cyklu imprez organizowanych przez GIR PASZCZA. Furiano to „winylowy” weteran ziemii lubelskiej, który wypracował sobie niesamowicie techniczny styl miksowania. Był i pozostaje nadal wzorem do naśladowania dla wielu młodych artystów. Furiano przygotuje dla nas mieszankę muzyczną z obszarów techno i house.

Dodatkowo NEW MOON przygotował dla Was niespodziankę. Po raz pierwszy w Mielcu [oficjalnie] wystąpi z setem LIVE duet o tajemniczej nazwie TALKING HATS. Pod tą nazwą skrywają się dwie dobrze znane osoby w środowisku. NAVY B. & GILLU. Panowie przygotują specjalny materiał muzyczny na tę noc.

Kolejną niespodzianką będzie oprawa wizualna. Swoje prace pokaże Wam nasz „człowiek” z ekipy od dekoracji.
SZAMAN – bo o nim mowa współpracował już z nami przy cyklu wydarzeń plenerowych na CYPLU. Ci co byli widzieli – Ci co nie koniecznie muszą nadrobić zaległości i koniecznie zarezerwować datę w kalendarzu.

Do tego wszystkiego „sosu” muzycznego doleją pozostali „artyści” z ekipy NEW MOON.

Czeka nas wszystkich nie mała uczta wizualno – dźwiękowa, przybywajcie zatem Mili Goście.
NM*

WSTĘP: 15PLN

START: 21:00
STOP: 04:00

SZATNIA: 2zł
[obowiązkowa]

MIEJSCE: HOTEL POLSKI
night club

 

12507592_871537742945387_5149634664442755487_n

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejny Biało – Niebieski Dzień Dziecka [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Startuje Style Mielec – Festiwal Kultury Ulicznej

Wiadomości Mielec

Strażacki Dzień Dziecka w Woli Mieleckiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa