W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty

Jarmark Świąteczny [FOTO, DRON]

W urokliwej scenerii mieleckiego Rynku odbyła się kolejna edycja Powiatowego Jarmarku Świątecznego w Mielcu. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 wystawców z całego kraju.

Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu corocznie cieszy się coraz większą popularnością. Liczba wystawców, tylko w ciągu roku, wzrosła z 60 do 98 – tylu właśnie wystawców w niedzielę, 15 grudnia, zechciało zaprezentować swój asortyment na mieleckim Rynku. Byli wśród nich artyści i rękodzielnicy, a także przedstawiciele lokalnych instytucji, firm, szkół i organizacji pożytku publicznego.

– Jako organizatorzy cieszymy się z corocznego zaangażowania lokalnych wystawców i stowarzyszeń w przygotowanie jarmarku. Wiemy jednak, że dobre słowo o tej mieleckiej imprezie dociera także daleko poza powiat mielecki, czego efektem jest rosnąca liczba wystawców z całego kraju. Wielu z nich odwiedza nas już regularnie – podkreśla Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak. – Serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom za obecność i bogaty, różnorodny asortyment, a także wszystkim odwiedzającym, którzy zdecydowali się spędzić niedzielę właśnie na mieleckim Rynku – dodaje.

Jarmark potrwał od godziny 12 do 20. W tym czasie odwiedzający jarmark mogli odnaleźć na nim wszystko, co niezbędne na święta: od choinek i własnoręcznie wykonywanych ozdób, przez świąteczne wypieki, miody i przetwory, aż po obrazy, rzeźby, ekokosmetyki i autorską biżuterię.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa