W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Jarmark Świąteczny – zaproszenie dla wystawców

Starostwo Powiatowe w Mielcu zaprasza artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, szkoły do udziału w Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się 13 grudnia 2015 roku przy Bazylice p.w. Św. Mateusza Ap i Ew. w Mielcu.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Jarmarku Świątecznym proszone są o zgłaszanie się wraz z kartą zgłoszenia i kopią potwierdzenia opłaty wystawienniczej w terminie do 7 grudnia 2015 roku do biura Organizatora.

Z opłaty zwolnione są: stowarzyszenia zarejestrowane w powiecie mieleckim, szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne z terenu powiatu mieleckiego oraz pozostałe jednostki samorządu terytorialnego z terenu powiatu.

Biuro Organizatora:

Starostwo Powiatowe w Mielcu, Biuro Promocji i Informacji, pok.: 321, III piętro, ul. Wyspiańskiego 6. Kartę zgłoszenia wraz z kopią potwierdzenia opłaty wystawienniczej można również wysłać na adres [email protected]

Karta zgłoszenia, oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej www.powiat-mielecki.pl lub w siedzibie Organizatora.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Regulamin

Wszelkie pytania proszę kierować do biura Organizatora:

Biuro Promocji i Informacji pod nr tel.: (017) 78 00 493, email: [email protected], lub osobiście ul. Wyspiańskiego 6, pok.: 321 (III p.).

 

 

1515716946 (1)

Zobacz też...

W hołdzie Niepodległej

Redaktor naczelny

Cyrk Safari podbił serca małej publiczności [FOTO]

Redaktor naczelny

Sprawcy podpalenia słomy ustaleni

Redaktor naczelny