W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Jarosław Kaczyński jutro w Mielcu

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jutro o 18.00, w Samorządowym Centrum Kultury w sali numer 1 odbędzie się spotkanie wyborcze, w którym między innymi weźmie udział Jarosław Kaczyński prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Agencja PAP podaje, że od czwartku najważniejsi politycy PiS, w tym lider ugrupowania Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki ruszą w Polskę w tym do czterech miast na Podkarpaciu, by wspierać swoich kandydatów przed II turą wyborów samorządowych.


„Chcemy wesprzeć kampanie naszych kandydatów, którzy zakwalifikowali się do drugiej tury wyborów samorządowych. Od czwartku najważniejsi politycy PiS, w tym prezes Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki będą odwiedzać miasta, w których odbędzie się druga tura wyborów” – powiedział PAP jeden z polityków z kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości.

Jak dodał, do końca tego tygodnia politycy PiS planują siedem takich wyjazdów. W większości z nich udział wziąć ma prezes PiS.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa