W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Wywiady

Jarosław Kolendo objął funkcję dyrektora Szpitala Specjalistycznego [VIDEO]

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu Jarosław Kolendo objął funkcję dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu.

Nowy dyrektor został oficjalnie przedstawiony przez Starostę Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka podczas konferencji prasowej w środę, 7 lipca. Ze względu na to, że kandydata na dyrektora nie udało się wyłonić w ramach dwóch ostatnich konkursów, wyboru Jarosława Kolendo dokonał bezpośrednio Zarząd Powiatu Mieleckiego.

Jarosław Kolendo przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję Prezesa Przychodni Specjalistycznych Sp. z o.o. w Tarnowie. Wcześniej współpracował z licznymi poradniami specjalistycznymi oraz szpitalami w Tarnowie, Lublinie czy Bochni – jako specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. To właśnie jego wieloletnia praktyka lekarska zaważyła na powierzeniu mu stanowiska dyrektora mieleckiej lecznicy.

Pracę na stanowisku dyrektora Jarosław Kolendo oficjalnie rozpoczął dziś, czyli 7 lipca. Decyzją Zarządu Powiatu Mieleckiego funkcję tę powierzono mu na sześć lat.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa