W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Jasełka w Zespole Szkół Budowlanych

21 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu uczniowie z klasy IV TB  pod kierunkiem nauczycielek Agaty Robak i Moniki Sosińskiej przygotowali Bożonarodzeniowe Jasełka.

Świąteczny spektakl obejrzała młodzież z ZSB jak również nauczyciele zgromadzeni na „opłatku szkolnym”. To była niezwykła duchowa uczta dla widzów. Młodzież zachwyciła znakomitą grą aktorską i kostiumami. Jasełka poruszały problematykę dobra i zła w Świecie Przedstawiły narodzenie Jezusa w ubogiej stajence i radość ludzi z przyjścia na świat Zbawiciela.

Należy podkreślić, iż było wiele scen humorystycznych, kompromitujących Lucyfera i jego świtę. Fenomenalnie swoje role odegrali: Wojciech Kużdżał, Damian Kulpa, Arkadiusz Krużel, Mateusz Smykla, Agata Wilk, Dominika Turczyn, Mateusz Stachula, Ernest Ryba, Weronika Marzec, Krystian Warias, Karolina Wałega, Alicja Godek, Bartłomiej Kusek i Rafał Zawisza. Aktorzy i panie opiekunki otrzymali gromkie brawa od widzów. Przedstawienie wprowadziło w klimat Świąt Bożego Narodzenia i na długo pozostanie w pamięci.


Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa