W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Propozycje weekendowe Sport

Jazda na czas na mieleckim lotnisku

W najbliższą niedziele 26 września o godz. 10.00 odbędzie się 4 Edycja Indywidulnej jazdy na czas na mieleckim lotnisku !

4 Indywidualna jazda na czas to kontynuacja kryterium rowerowego z ubiegłych lat. Będą to w pełni profesjonalne zawody w kolarstwie szosowym, których kolejny raz współorganizatorem jest Urząd Miasta Mielca wraz z  Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mielcu, Lotniskiem Mielec oraz Studiem Wizualnym Damian Gąsiewski.

Start i meta będą zlokalizowane na terenie mieleckiego lotniska. Dla wszystkich uczestników zawodów zostanie przygotowany parking na terenie lotniska.  Trasa zawodów będzie poprowadzona pasem startowym o długości 5,3 km. Łącznie do przejechania będą 3 pętle, co da 16 km szybkiej jazdy z profesjonalnym elektronicznym pomiarem czasu.

Nowy limit 250  kolarzy podzielonych na rowery czasowe i szosowe. Przygotowane są również osobne kategorie OPEN, wiekowe i firmowe dla rowerów czasowych i szosowych. Zawodnicy wystartują z pozycji zatrzymanej, pojedynczo w jednakowych odstępach czasu co 30 sekund w kolejności ustalonej uprzednio przez organizatora wyścigu.

Kolarze nie mogą korzystać z pomocy innych zawodników, a więc nie mogą jechać parami lub grupami; w przypadku gdy jeden doścignie drugiego na trasie wyścigu musi go wyprzedzić lub zachować co najmniej dwudziestopięciometrowy odstęp.

Organizatorzy zapewnią dla wszystkich uczestników unikalne pamiątkowe medale, a dla najlepszych niecodzienne ręcznie wykonane statuetki.

Nagrodzimy 48 zawodniczki i zawodników w trzech kategoriach wiekowych i OPEN. Tradycyjnie każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy oraz posiłek regeneracyjny.

Dwie kategorie OPEN (rowery czasowe i szosowe)
1-3 miejsce Kobiety
1-3 miejsce Mężczyźni

Kategorie wiekowe (rowery czasowe i szosowe)

1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni
16-22 lata – młodzież
23-35 lat – seniorzy
36+ – weterani

Kategorie OPEN i wiekowe nie dublują się!

Zapraszamy!

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa