W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Ogłoszenia indywidualne

Jeśli wakacje nad polskim morzem dla młodzieży to tylko z Hufcem ZHP Mielec

Drodzy rodzice, jeśli chcecie, aby Wasze dziecko spędziło swój czas na zajęciach w grupie, plażowaniu, wspólnych wieczorach przy ogniskach i dźwięku gitary – zapiszcie je na obóz młodzieżowy w Błotach Karwieńskich II nad Morzem Bałtyckim.

Baza noclegowa Hufca ZHP Mielec „Słoneczna Polana” w Błotach Karwieńskich II mieszcząca się około 300 metrów od Morza Bałtyckiego przyjmie mielecką młodzież w wieku od 11 do 17 lat na obóz w dniach 1 – 11 sierpnia 2016 r. Odpłatność wynosić będzie 970 złotych.

Uczestnicy zakwaterowani będą (6-7 osób) w namiotach typu NS wyposażonych w podesty  drewniane, podpinki flanelowe, łóżka typu kanadyjki, regały i wieszaki. W pawilonie socjalnym znajduje się kuchnia, stołówka, kabiny prysznicowe, zadaszone stanowiska z umywalkami. Dodatkowo na terenie bazy ustawione są kabiny sanitarne „Toi-Toi”.

Na terenie bazy znajduje się „namiot-świetlica” z drewnianą podłogą, z możliwością podpięcia urządzeń do prądu. Do dyspozycji obozowiczów oddane będzie miejsce ogniskowe. W razie niepogody na zajęcia można wykorzystać również pomieszczenie stołówki.

Na „Słonecznej Polanie” znajduje się również boisko do piłki nożnej i siatkowej. Pobliskie lasy i rozległe łąki wspaniale nadają się do prowadzenia gier terenowych, a piękne, piaszczyste plaże pozwolą na niezapomniany wypoczynek i spacery przy zachodzie słońca.

Program obozu oparty jest o zajęcia w grupach obozowych, dużo czasu młodzież spędza na plażowaniu, grach i zabawach w terenie. W trakcie wyjazdu nie zabraknie ognisk, spotkań przy dźwiękach gitary oraz dyskotek.

Wśród innych atrakcji zapewnione są całodniowe wycieczki do Trójmiasta (Sopot – molo, Gdynia – oceanarium oraz Wybrzeże Kościuszki, Gdańsk – Jarmark Dominikański, Starówka) oraz do Łeby lub na Półwysep Helski. Dla młodzieży spędzającej swoje wakacje wraz z mieleckim Hufcem nad morzem zaplanowano również wycieczki na Przylądek Rozewie do latarni oraz do pobliskiej Jastrzębiej Góry, która jest najdalej wysuniętą miejscowością Polski na północ.

Uczestnicy przebywają pod opieką pełnoletnich instruktorów ZHP i nauczycieli mieleckich szkół.    Na terenie bazy znajduje się lekarz lub/i pielęgniarka oraz ratownik nadzorujący kąpiel w morzu.           

Odpłatność można rozłożyć na raty (po uzgodnieniu ze skarbnikiem hufca – dyżur w czwartek 16:00 – 18:00) oraz skorzystać z refundacji z funduszu socjalnego w zakładach pracy. Przy  pobraniu karty kwalifikacyjnej obowiązuje 100  złotych  zaliczki.

Informacje i odbiór kart kwalifikacyjnych:

Biuro Hufca ZHP w Mielcu, ul. Solskiego 1 (wejście od ul. Kusocińskiego) czynne w poniedziałki, wtorki oraz w czwartki w godz. Od 16:00 do 18:00.

Telefon: 175862141

 

Baza noclegowa: www.slonecznapolana.info

 

5

 

2

 

3

 

4

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa