W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Jestem jak Leonardo da Vinci – konstruuję wynalazki [FOTO]

Rozstrzygnięcie XX Miedzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego w Przedszkolu Miejskim Nr 9 im. „Baśniowej Krainy” w Mielcu.

W dniu 08.06.2021r. W Przedszkolu Miejskim Nr 9 im. „Baśniowej Krainy” w Mielcu odbyło się rozstrzygnięcie XX edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Jestem jak Leonardo da Vinci-konstruuję wynalazki”. Konkurs skierowany był do grup dzieci 5,6-letnich z mieleckich przedszkoli. Jego celem było m.in. popularyzowanie wśród dzieci wiedzy na temat znanego włoskiego malarza, rzeźbiarza i konstruktora-Leonarda da Vinci.

W konkursie udział wzięły:

  • Przedszkole Miejskie Nr 1 im. „Kubusia Puchatka” w Mielcu
  • Przedszkole Miejskie Nr 4 w Mielcu,
  • Przedszkole Miejskie Nr 8 w Mielcu „Artystyczna Ósemeczka”
  • Przedszkole Miejskie Nr 9 im. „Baśniowej Krainy” w Mielcu.

Uczestnicy stworzyli wspaniałe prace przestrzenne, których wykonanie stanowiło nie lada wyzwanie. Jury konkursowe przyznało trzy wyróżnienia:

I wyróżnienie: praca Grupy „Mądre Sowy” z Przedszkola Miejskiego Nr 1 im. „Kubusia Puchatka” w Mielcu oraz praca Grupy „Mali Badacze” z Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Mielcu „Artystyczna Ósemeczka”.

II wyróżnienie: praca Grupy „Wesołe Żabki” z Przedszkola Miejskiego Nr 9 im. „Baśniowej Krainy w Mielcu

III wyróżnienie: praca Grupy „Wesołe Nutki” z  Przedszkola Miejskiego Nr 4 w Mielcu.

Dyrekcja Przedszkola Miejskiego Nr 9 oraz organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania i gratulacje wszystkim uczestnikom- zarówno dzieciom, jak i nauczycielom, za niesamowitą kreatywność, fantazję i zaangażowanie podczas powstawania tych wspaniałych projektów.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac konkursowych w powiększonym formacie zamieszczonych na oknach przy wejściu do budynku Przedszkola Miejskiego Nr 9 przy ul. Pisarka 23.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa