W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Jubileusz 10 lat AP Piłkarskie Nadzieje

Dziesięć lat temu, dokładnie 31 stycznia 2013 na starej hali MOSiR przy Solskiego 1 odbyło się zebranie założycielskie, które powołało do życia klub AP Piłkarskie Nadzieje.

Przez ten okres czasu w barwach naszego klubu zagrało setki dzieci, nasi zawodnicy rywalizowali z na boiskach całej Europy od Skandynawii, przez kraje bałtyckie, Wyspy Brytyjskie, Bałkany, aż po Półwyspy Apeniński i Iberyjski, a okazję zagrać miały z zarówno topowymi drużynami (Liverpool, MC, West Ham, Southampton, Porto, Crvena Zvezda, Torino, AEK Ateny, Salzburg, Slovan Bratislava, FC Koeln czy Dynamo Kijów) oraz ekipami z całego świata min. Wenezuela, Peru, Indie, Egipt czy Mongolia.

Wielu z nich miało okazję zagrać w kadrach wojewódzkich, kilku w reprezentacji Polski. Część kontynuuje swoję karierę w klubach profesjonalnych, najwięcej bo całe roczniki trafiły do ekstraklasowej Stali Mielec, a także do Lecha Poznań, Legii Warszawa, Cracovii czy pierwszoligowej Puszczy Niepołomice. Na pewno o wielu wychowankach i obecnych zawodnikach usłyszymy.” – komentuje Paweł Mrozik

Oficjalne uroczystości związane z jubileuszem planowane są na maj, a podczas nich Zarząd APPN nagrodzi honorowymi odznakami osoby zaangażowane w działalność klubu oraz wszystkich tych, którzy przyczynili się do jego sukcesów.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa