W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Jubileusz zawarcia związku małżeńskiego [FOTO]

Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski uhonorował kolejne pary małżeńskie, które w bieżącym roku świętują jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.

Podobnie jak w listopadzie ubiegłego roku uroczystość wręczenia nadawanych przez Prezydenta RP  Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbyła się w sali audiowizualnej w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kusocińskiego w Mielcu. Medale wraz ze stosownymi legitymacjami nadesłanymi  przez Kancelarię Prezydenta RP oraz kwiatami, listami gratulacyjnymi i upominkami, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski wręczał wraz z Wójtem Gminy Mielec Józefem Piątkiem. W gronie 15 uhonorowanych par były dwa małżeństwa z Gminy Mielec.

Jesteście Państwo wspaniałym przykładem dla młodego pokolenia na to, że warto razem iść przez życie, wspólnie cieszyć się sukcesami i wspólnie pokonywać trudności. Proszę przyjąć słowa najwyższego uznania oraz życzenia zdrowia, osobistego szczęścia, pogody ducha i wielu dalszych wspólnie przeżytych dni – mówił Prezydent Wiśniewski do świętujących złote gody jubilatów, którzy po zakończeniu uroczystości chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami i sposobami na małżeńską długowieczność.

Medale z rąk prezydenta Mielca odebrali Państwo Janina i Bolesław Kopera, Janina i Eugeniusz Piechota, Czesława i Leszek Błasiak, Irena i Tadeusz Franczyk, Urszula i Kazimierz Kamuda, Lucyna i Andrzej Nosek, Janina i Władysław Pastuszeńko, Helena i Bronisław Radłowscy, Janina i Adam Rokoszak, Antonina i Ryszard Wolak, Izabela i Stanisław Krówka, Grażyna i Zdzisław Ślusarz, Danuta i Tadeusz Rżany, Halina i Adam Wawrykiewicz i Leonia i Jan Żala.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Miejski Dzień Dziecka 2023 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Młodzieżowa Rada Miejska spotkała się z Prezydentem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zarząd Powiatu Mieleckiego z absolutorium

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa