W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Materiały video Sport

Jubileuszowy 10. Wyścig o Pietruszkę [FOTO, VIDEO]

W niedziele w lesie na Biesiadce odbył się jubileuszowy 10. Wyścig o Pietruszkę zorganizowany przez Studio Wizualne Damian Gąsiewski przy współudziale Urzędu Miejskiego, Stowarzyszenia Kolarskiego Stal Mielec i MOSiR-u Mielec.

Gospodarzem wydarzenia, które odbyło się z zachowaniem obowiązującego w naszym kraju reżimu sanitarnego było tradycyjnie Nadleśnictwo Mielec. Rywalizacji ponad stu cyklistów, którzy stanęli na starcie zawodów patronowały firmy Husqvarna i Tarapata oraz pomysłodawca Wyścigu o Pietruszkę – Bartek Ćwik (Bike Center – Rowery, Narty, Serwis).

Kolarze mieli do przejechania trudną, liczącą około 20 kilometrów trasę po bezdrożach mieleckich lasów. Najszybszym okazał się Grzegorz Sowa z Rzeszowa zwyciężając z czasem 57 minut i 16 sekund. Dwie sekundy za nim finiszował Adrian Torba z Janowa Lubelskiego, a trzeci był Przemysław Ciak z Jeżowego. Najlepszym mielczaninem okazał się Mateusz Smaluch zajmując 15 miejsce.

Wśród kobiet zwyciężyła mielczanka Kamila Korlatowicz uzyskując czas 75 minut i 6 sekund. Rywalizację ukończyło 97 zawodniczek i zawodników.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa