W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Juniorzy z awansem do Mistrzostw Polski! PZL Mielec wspiera mieleckie kluby sportowe.

Nasi juniorzy, a zarazem podopieczni Marcina Basiaka odnieśli pewne zwycięstwo nad SPR Rzeszów i tym samym przypieczętowali swój awans do Mistrzostw Polski Juniorów, w których jak co roku nie mogło zabraknąć SPR Stali Mielec!

Początek spotkania nie układał się jednak po myśli „Biało-Niebieskich”, którzy prowadzili do przerwy minimalnie, 13:12.
Druga odsłona przebiegła już zdecydowanie pod dyktando młodych mielczan, który narzucili swój styl gry i ostatecznie odnieśli przekonywujące zwycięstwo 29:22.

PZL Mielec wspiera mieleckie kluby sportowe w przygotowaniach do wiosennych meczów!

Polskie Zakłady Lotnicze od lat wspierają mieleckie drużyny i kluby sportowe w osiąganiu najwyższych wyników i propagowaniu aktywności fizycznej wśród mieszkańców Mielca. W grudniu minionego roku Zarząd firmy, doceniając starania i wyniki piłkarzy nożnych klubu Stal Mielec oraz szczypiornistów SPR Stal Mielec, podjął decyzję o udzieleniu wsparcia finansowego, które oba kluby przeznaczyły głównie na przygotowania do dalszych meczów bieżącego sezonu.

Udzielone wsparcie zostało przeznaczone między innymi na zakup sprzętu, strojów sportowych, wyposażenia niezbędnego do przygotowań do kolejnych rozgrywek oraz zajęcia z młodzieżą. W ramach przekazanych środków klub piłki nożnej FKS Stal Mielec zorganizuje również obozy treningowe.

W mijającym roku PZL Mielec po raz pierwszy objął także sponsoringiem Lekkoatletyczny Klub Sportowy LKS Stal Mielec, wspierając organizację Halowych Lekkoatletycznych Zawodów Mikołajkowych.

Czujemy się obywatelem miasta i chcemy pomagać lokalnym drużynom sportowym w osiąganiu jeszcze lepszych wyników – powiedział Janusz Zakręcki. Wierzę również, że razem z mieszkańcami Mielca będziemy nie raz świętować sukcesy naszych lokalnych sportowców.

Jednocześnie Zarząd PZL Mielec przekazał drużynom życzenia sukcesów w sportowej rywalizacji i osiągania, jak najlepszych wyników w nadchodzącej rundzie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Smoczka Park MTB 2024 [MAPY]

Wiadomości Mielec

Nasi księża z medalami Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa