W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Historia Informacje

Jutro Dzień Flagi Polski

Jutro 2 maja obchodzimy 18 rocznicę formalnego uchwalenia Dnia Flagi.

Flaga Polski jest z nami we wszystkich ważnych chwilach. Podczas wydarzeń podniosłych i uroczystych , w momentach wzruszeń i radości.

Zachęcamy wszystkich niezależnie od miejsca zamieszkania, wieku czy upodobań, aby w tym dniu w przyłączyć się do wyjątkowej akcji społecznej  #mojaflaga i wywiesić flagę uszytą samodzielnie, kupioną, a nawet zrobioną z papieru.

Biuro Programu „Niepodległa” zachęca do uczczenia tego święta poprzez wywieszenie biało-czerwonych flag.

– Już 2 maja, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, wieku czy upodobań może przyłączyć się do wyjątkowej akcji społecznej i wywiesić flagę. Może to być dowolna flaga – uszyta samodzielnie, kupiona, a nawet zrobiona z papieru. Flagę można wyeksponować przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy – przekazuje Biuro Programu „Niepodległa”.

Zachęca jednocześnie, by swoją „biało-czerwoną” pochwalić się w sieci. Jak? Wystarczy opublikować zdjęcie flagi w mediach społecznościowych, oznaczając je hasztagiem #mojaflaga. Hasztag ten, w minionych edycjach akcji, cieszył się w Internecie dużą popularnością.

Tegorocznej akcji #mojaflaga towarzyszy kampania społeczna Biura Programu „Niepodległa” zachęcająca do wywieszania Biało-Czerwonej nie tylko 2 maja, ale również w inne święta narodowe i ważne dni dla każdego z nas. Pamiętajmy bowiem, że od 2004 roku polską flagę można eksponować cały rok.

biuro

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa