W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Jutro odbędzie się Rundka Rowerowa

Darmowe porcje waty cukrowej i popcornu, strefa zabaw i animacji oraz nauka bezpiecznej jazdy rowerem po mieście – to wszystko czekać będzie na najmłodszych uczestników 4. Rundki Rowerowej z Powiatem Mieleckim.

4. Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim odbędzie się w najbliższą niedzielę, 7 sierpnia. To impreza organizowana z myślą o całych rodzinach.

Zadaniem uczestników będzie przejechanie dystansu o łącznej długości ok. 15 kilometrów i odwiedzenie wskazanych punktów kontrolnych. Start planowany jest sprzed Galerii Navigator. Zainteresowani powinni przyjechać do ulokowanego tu punktu w godzinach 14:30-15:30, by zgłosić swój udział w rajdzie i wyruszyć dalej – śladem wskazówek, jakie otrzymają wraz z pakietem startowym.

Punkt kulminacyjny nastąpi przy Parku Sensorycznym, gdzie o godzinie 17:30 rozlosowanych zostanie 30 cennych nagród. W losowaniu udział wezmą wszystkie osoby pełnoletnie, którym udało się pokonać trasę i zaliczyć wszystkie zadania. Do zgarnięcia będą m.in. kosiarka, rowery miejskie i dziecięce oraz liczne vouchery.

By umilić czas oczekiwania na losowanie nagród, zwłaszcza najmłodszym, Park Sensoryczny zmieni się w strefę rodzinnego festynu. W zlokalizowanym w parku punkcie gastronomicznym, od godziny 16:00, uczestnicy rundki będą mogli odebrać łącznie 200 darmowych porcji popcornu i waty cukrowej. Zakupić będzie można również inne dobroci: gofry, lody czy lemoniadę.

Na parkingu przy ul. Sękowskiego 2b (przed Wydziałem Komunikacji Starostwa Powiatowego w Mielcu) ustawiona zostanie nieodpłatna strefa zabaw dla dzieci. W godzinach 14:00-18:00 najmłodsi skorzystają tu z dmuchańców, a także wezmą udział w grach, zabawach i animacjach.

Kolejną atrakcją popołudnia będzie mobilne miasteczko ruchu drogowego. Tutaj dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, pod okiem doświadczonych instruktorów oraz policjantów, zapoznają się z przepisami i zasadami poruszania się rowerem po drogach publicznych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa