W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport Wywiady

Jutro SPR Stal Mielec zagra z Górnikiem Zabrze [FOTO]

Jutro o godzinie 13:30 rozpoczniemy zmagania w rundzie rewanżowej. Spotkamy się z Górnikiem Zabrze, a sam mecz będzie również debiutem dla trenera Marka Motyczyńskiego.

Marek Motyczyński we wtorek poprowadził swoje pierwsze zajęcia, a już sześć dni później poprowadzi SPR Stal Mielec w swoim debiutanckim spotkaniu w roli pierwszego szkoleniowca naszego zespołu. – Już te pierwsze treningi pokazały, że w drużynie drzemie duży potencjał. Trzeba tylko pracować – mówi nowy trener SPR Stali Mielec. W najbliższym czasie drużyna będzie przede wszystkim szlifować taktykę i technikę.

Musimy wykorzystać najlepsze umiejętności indywidualne zawodników i zastosować to w naszej strategii grania. Nasi zawodnicy to pojętni uczniowie i myślę, że to wszystko co chce im przekazać będziemy oglądać podczas ligowych spotkań – podkreśla.

Nasz zespół jest na pewno dobrym zespołem, ale brakowało kilku elementów, automatyzmów w ataku, czy w obronie na określonych pozycjach – wskazuje trener Motyczyński.

W debiucie trenera zespół ma bardzo trudnego rywala. Górnik Zabrze to wciąż aktualny brązowy medalista poprzedniego sezonu PGNiG Superligi. W tym sezonie podopieczni trenera Marcina Lijewskiego zajmują obecnie 4.miejsce i mają tyle samo punktów – 27 –co trzecie w tabeli Azoty Puławy.

Teoretycznie to jest tak, że jeśli zespół przygotowuje się i uczy czegoś, to trzeba zacząć z przeciwnikiem słabszym, by te elementy zdawały egzamin. Wtedy zespół widzi, że wszystko wychodzi dobrze i podbudowuje to psychicznie – podkreśla trener Motyczyński.

Jeżeli jednak chodzi o Górnika, to Górnik w tabeli na pewno jest lepszym zespołem, ale po to się trenuje, by właśnie z takimi rywalami grać i walczyć o zwycięstwo. Nie możemy wyjść na boisko z myślą, że to drużyna, która jest wyżej w tabeli. Musimy wykonywać swoje założenia taktyczno-techniczne, zarówno w obronie, jak i w ataku. Tabela mówi, że są mocniejsi, ale praktyka może pokazać, że są słabsi – kończy trener Marek Motyczyński.

SPR Stal Mielec

Początek meczu w niedzielę (21 lutego) o godzinie 13:30. Transmisja w TVP Sport.

Zdjęcia z pierwszych treningów z trenerem Markiem Motyczyńskim:

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa