W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Kultura i nauka Relacje z wydarzeń

Jutro w Pałacyku Oborskich odbędzie się wieczorek poetycki młodzieży z I LO

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu ma kilkunastoletnią tradycję organizowania wieczorków poezji i piosenki.

Uczniowie klas humanistycznych (i nie tylko humanistycznych) prezentują swoje talenty i rozwijają wrażliwość artystyczną, sięgając zarówno po teksty uznanych polskich poetów jak i po łatwo wpadające w ucho piosenki. 

6 czerwca 2017 r. po raz pierwszy miejscem spotkania z poezją będzie Muzeum Regionalne SCK w Mielcu, czyli klimatyczny Pałacyk Oborskich.

Tegoroczny wakacyjny wieczorek poetycki rozpocznie się tam o godz. 17. Przyświecać mu będzie po trosze duch K. I Gałczyńskiego, bo słowa z jego wiersza znalazły się na plakacie reklamującym wieczorek – „Ja jestem noc czerwcowa, jaśminowa królowa”.
Na spotkanie serdecznie zapraszają uczniowie i nauczyciele języka polskiego
z Liceum Konarskiego oraz Muzeum Regionalne SCK – Pałacyk Oborskich. Na program szczegółowy wydarzenia złożą się skecze, piosenki i wiersze. Na pewno będzie to wieczór pachnący jaśminem…

Zapraszamy wszystkich 6 czerwca (najbliższy wtorek) o godzinie 17.00 na ul. Legionów 73.

Wstęp wolny.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa