W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Materiały video Sport

Jutro zaległy mecz Ekstraklasy: PGE FKS Stal Mielec – Raków Częstochowa [VIDEO]

Prawie z miesięcznym opóźnieniem zostanie rozegrany zaległy mecz z 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy między drużynami Stalą i Rakowem Częstochowa. Jutro Stal podejmie w Mielcu zdobywcę Fortuna Pucharu Polski. Będzie to trudny mecz dla Stali, która cały czas walczy o utrzymanie się w Ekstraklasie, a Raków jedynie o to, czy będzie wiceliderem Ekstraklasy, chociaż wiadomo że w pucharach już zagra.

Nawet remis w tym meczu może piłkarzom Rakowa dać 2. miejsce w tabeli, a Stali da kolejny krok do utrzymania się w Ekstraklasie. 

W meczu z Rakowem Stal Mielec jest skazywana na porażkę, ale Raków jest już zadowolony i być może odpuści ten mecz, choćby na remis, który da Stali 4 punkty przewagi nad ostatnim Podbeskidziem. Stal czeka jeszcze mecz u siebie z Legią Warszawa (mistrzem, który już o nic nie walczy), a na koniec na wyjeździe ze Śląskiem we Wrocławiu. Podbeskidzie przegrało mecz z Piastem Gliwice, który walczy o puchary, a czeka ten zespół mecz u siebie o życie z Wisłą Płock oraz z Legią w Warszawie na sam koniec rozgrywek.

Plan transmisji:

5 maja (środa)

19:00 Stal Mielec – Raków Częstochowa, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3

Konferencja prasowa trenera Włodzimierza Gąsiora przed jutrzejszym meczem z Rakowem Częstochowa.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa