W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Już jutro – Wielkie Powitanie Lata. Zapraszamy!

Razem będziemy bawić się w rytmach Sarsy, zespołu Weekend i Mateusza Mijala. Wspólnie będziemy uczestniczyć w próbie bicia rekordu Polski. Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu (i nie tylko) – nie może Was tam zabraknąć!

Sobotnią imprezę (24 czerwca) rozpoczniemy już o godzinie 12. Wraz z mieszkańcami będziemy układać największy w kraju znak graficzny z nakrętek plastikowych – w kształcie herbu naszego powiatu. Do realizacji tego zadania zużyjemy około tony nakrętek w kolorach: czerwonym, czarnym, białym, niebieskim i żółtym.

Ich zbiórka trwała od marca w mieście i na terenie gmin, a także wciąż kontynuowana jest w siedzibie starostwa przy ul. Wyspiańskiego 6. To właśnie tutaj – jeszcze do piątku, 23 czerwca – nakrętki mogą przynosić wszyscy zainteresowani mieszkańcy. Warto nas wesprzeć, bo akcja ma też wymiar charytatywny. – Wszystkie zebrane nakrętki przekażemy na rzecz dwóch dziewczynek: Katarzyny Kulpy chorującej na mózgowe porażenie dziecięce oraz Kingi Kręcigłowy, która urodziła się z Zespołem Downa – mówi starosta Zbigniew Tymuła.

 

 

 

„Powitanie Lata” to także wyjątkowa impreza w rytmach muzyki rozrywkowej i tanecznej. Imprezę otworzy już o godzinie 18.30 Mateusz Mijal – młody wokalista z wyjątkowo bogatym repertuarem, znany z hitów: „Winny”, „Coś na później” czy „Za to co mam”. Tuż po nim zaprezentujemy wschodzące gwiazdy naszego mieleckiego podwórka – Młodzieżowy Zespół Muzyczny „Ignis Dei” działający przy Parafii św. Mateusza w Mielcu. Młodzi muzycy zagrają przeboje biesiadne i góralskie, a także – znane kawałki disco-polo.

 

 

Gwiazdami wieczoru będą twórcy słynnego hitu „Ona tańczy dla mnie” – zespół Weekend oraz charyzmatyczna wokalistka Sarsa. Ich muzyczne popisy będzie można podziwiać kolejno od godziny 20:50 i 22-ej.

W programie „Powitania Lata” przygotowaliśmy również gry i zabawy dla dzieci i całych rodzin. Start o godz. 16.

Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia jest Powiat Mielecki. Imprezę wspiera PZL Mielec i Kirchhoff Automotive.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert popis tańca na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa