W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Już niedługo w SCK odbędzie się spektakl taneczny o uchodźcach

„Homesick/sick home” – spektakl taneczny „B’cause dance company” – 17 kwietnia, godz. 19, sala widowiskowa Domu Kultura SCK

Bilety w cenie 12 zł do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

Spektakl Homesick | Sick Home to zaproszenie do rozważań na tematy dotyczące uchodźców, imigrantów oraz wielokulturowości. Choreografię do spektaklu stworzył Bartek Woszczyński – choreograf, założyciel B’cause Dance Company oraz absolwent londyńskiej wyższej szkoły the Rambet School of Ballet and Contemporary Dance.

Bartek zaczął tańczyć w Alternatywnym Teatrze Tańca LUZ w Siedlcach, a jako tancerz pracował z wieloma choreografami na całym świecie. Jego choreografie wystawiane były m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Japonii, Włoszech, Kanadzie, Bułgarii, Białorusi, Portugalii, Albanii oraz Korei Południowej.

Bartek tworzył również choreografie oraz ruch sceniczny do wielu produkcji filmowych. Jego ostatni autorski film taneczny to ‚Let’s Talk About It’, który został zakwalifikowany do 10 festiwali w 7 państwach zdobywając the Best Interpretation Award podczas festiwalu InShadow. W spektaklu wystąpi 5 tancerzy.

Projekt realizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Scena dla tańca 2019.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Koncert popis tańca na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka Strefa Kibica

Wiadomości Mielec

Koncertowe Wadowice już w lipcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa