Slider

31 marca wyruszy z kościoła MBNP na Osiedlu  już 3 Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rok temu brało w niej udział 550 osób. Do wczoraj wpłynęło około 200 zgłoszeń.

Pierwsze treningi już się odbyły, kolejne dwa na dystansie 15 – 20 km będą się rozpoczynać 18.03 (sobota) o godz. 17:00 i 19.03 (niedziela) o godz. 15:00 spod kościoła pw. Ducha św. w Mielcu (Borek). Stamtąd pod kierunkiem jednego z organizatorów, chętni wyruszą na wspólne wędrowanie.

I ostatnie dwa treningi, już dla bardziej zaawansowanych lub wytrenowanych, będą się rozpoczynać 25.03 (sobota) o godz. 17:00 i 26.03 (niedziela) o godz. 15:00 pod kościołem pw. Trójcy Przenajświętszej w Mielcu (Smoczka). Stąd grupa pójdzie w mieleckie lasy, żeby przejść dystans ok. 20-25 km.

Na trening należy ubrać turystyczne buty i wziąć latarki, gdyż powroty mogą już odbywać się w ciemności. Można zabrać ze sobą kijki, termos z ciepłym piciem i jakieś kaloryczne jedzenie.

Jak przygotować się do Ekstremalnej Drogi Krzyżowej podpowie prezes Mieleckiego Klubu Górskiego ,,Carpatia”  Jerzy Piotr Krakowski .

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider

SliderSlider


Slider

Slider

Slider