W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Już w sobotę VII rozgrywki o Puchar Starosty

Osiem drużyn zmierzy się ze sobą w „Siódmym Noworocznym Turnieju Piłkarskim o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego”. Rozgrywki odbędą się w sobotę, 20 stycznia, na nowej sali gimnastycznej przy mieleckim „Elektryku”.

Mecze rozpoczną się o godz. 9:00. O Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego zagrają: KIRCHOFF Polska, PZL Mielec, Policja Mielec, Straż Pożarna, Prawnicy, Starostwo Powiatowe, Lear oraz Pogotowie Ratunkowe.


Przypomnijmy. W zeszłym roku, po serii rozgrywek, na trzecim miejscu podium stanęła drużyna firmy Kirchhoff, która była również zwycięzcą trzech poprzednich turniejów.

Po rzutach karnych drugą lokatę wywalczyli dla siebie pracownicy LEAR-a, pierwszą natomiast – reprezentanci Starostwa Powiatowego w Mielcu.
Jak będzie w tym roku? – Serdecznie zachęcamy do przyglądania się rozgrywkom i kibicowania swoim faworytom – zaprasza na turniej starosta Zbigniew Tymuła.

Wejście na imprezę jest bezpłatne.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Start Wola Mielecka klubem partnerskim Stali

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Smoczka Park MTB 2024 [MAPY]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa