W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty

Kabaretowy „MISZ – MASZ” [FOTO]

W dniu 11 lutego br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi Narodowej sala widowiskowa co rusz to wybuchała salwami śmiechu.

A sprowokował je już po raz trzeci wspaniały występ Kabaretu ,, Zakręceni” , w programie zatytułowanym ,,Misz -Masz”. Młodzież zaprezentowała różnorodne skecze obyczajowe bazujące na humorze sytuacyjnym. W humorystycznym przekazie wzbudziły wiele ciepłych emocji i gromy śmiechu.

Młodzi artyści czuli się wyśmienicie- wszak kabaret to super forma rozrywki, tym bardziej, że były to ostatki karnawałowe. Widownia również udowodniła , że można z pompą i na wesoło bawić się z młodzieżowym kabaretem biorąc czynny udział w skeczu z publicznością.

Tego wieczoru licznie zgromadzona publiczność zadecydowała o wyborze najbardziej śmiesznego skeczu honorując go wygranym. A bawili w nim publiczność: Wojciech Krupski ,Karol Tomczyk, Jakub Płaza, Robert Rogala i Paula Brożyna. Młodzi artyści padewskiej sceny z występu na występ podnoszą sobie poprzeczkę i bawią do łez.

Osobami wchodzącymi w skład Kabaretu ,,Zakręceni ”są: Agata Uzar, Andżelika Uzar, Hubert Ruła, Jakub Płaza, Julia Śnieżyńska, Karol Tomczyk, Karolina Saja, Magdalena Saja, Paula Brożyna, Radosław Rogala, Robert Rogala oraz Wojciech Krupski.

Autorką scenariusza i reżyserką występu była Dorota Rogala. O przepiękne zdjęcia zadbała Barbara Burghardt. Montaż muzyczny Wojciech Krupski. Grafika Robert Rogala.

Operator dźwięku Mariusz Matuszkiewicz PRO-ART Rzeszów.

GOK Padew Narodowa

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa