W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Kadeci z Elektryka na pikniku ,,Przyjedź mamo na przysięgę”

Środowiskowy Dom Samopomocy – Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koło w Mielcu, w dniu 22.06.2016 r. w ogrodach swojej siedziby przy ulicy Wojsławskiej, zorganizował Piknik Rodzinny ,,Przyjedź mamo na przysięgę”.

 

Impreza zgromadziła kilkaset osób, w tym dzieci wraz z rodzicami oraz liczne grono opiekunów. W związku z głównym charakterem spotkania, dominowały pieśni i piosenki wojskowe w wykonaniu młodzieży szkolnej.

 

Wśród zaproszonych gości była klasa 3A technikum elektronicznego o profilu wojskowym z wychowawcą Romanem Gruszeckim. Kadeci z  Elektryka zaprezentowali pokaz musztry wojskowej i zaśpiewali pieśni marszowe.

 

316439759

 

Klub Historyczny  ,,Prawda i pamięć” zorganizował dla uczestników pikniku przejazdy samochodami wojskowymi i ciepły posiłek z żołnierskiej kuchni polowej. Dzieci chętnie korzystały z jazdy konnej, która sprawiała im dużo radości.

 

Szczególne słowa uznania należy kierować w stronę rodziców, opiekunów dzieci oraz pracowników, którzy na co dzień wykonują wielką pracę i oddają serce swoim podopiecznym.

 

562246192

 

1705871677

 

abg_1

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa