W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały promocyjne

KAMIENICA PARK – wyjątkowa inwestycja wielorodzinna w Rzeszowie

Kamienica Park – czyli nowa inwestycja wielorodzinna dewelopera Domres Sp. z o.o. – to wyjątkowe miejsce na mapie Rzeszowa. Znajduje się ona bowiem na terenie zespołu dworsko-parkowego w Rzeszowie-Słocinie, tuż przy Parku im. Władysława Szafera. Dzięki temu Kamienica Park to idealne miejsce do zamieszkania, z dala od zgiełku i dużego ruchu, równocześnie pozwalające czerpać korzyści z miejskiego życia. 

Kamienica Park, to 3-kondygnacyjny budynek wielorodzinny mieszczący 27 mieszkań o pow. od 26,51 m² do 74,50 m², wraz z garażem podziemnym, windami oraz komórkami lokatorskimi o pow. nawet 11,05 m². Nowoczesny design budynku wpisuje się w dworsko-parkowe otoczenie i zdecydowanie rozbudzi na nowo charakter tego miejsca, pozwalając niejako przenieść się w czasie do jego XIX-wiecznej świetności. Dużym atutem Kamienica Park są zielone ogródki na parterze, z których największy ma aż 130,30 m²! Jednakże osoby preferujące balkony lub loggie również znajdą coś dla siebie.

Sama okolica jest bardzo cicha i spokojna. Inwestycja sąsiaduje bowiem z 6-hektarowym Parkiem im. Władysława Szafera ze ścieżkami spacerowymi oraz stawem z fontanną i wysepkami, a także placem zabaw. Na terenie Parku odnajdziemy też zabytkowy Dworek rodziny Chłapowskich, który ma zostać odrestaurowany do 2025 roku. W pobliżu Kamienica Park znajdują się ponadto sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, szkoła podstawowa z boiskiem, przedszkola, żłobek, kościół, siłownia, mechanicy samochodowi, paczkomat, bankomat, poczta, apteka oraz gabinety lekarskie. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, autostradą A4, drogą ekspresową S19 i międzynarodowym portem lotniczym Rzeszów-Jasionka, do którego dojedziemy w zaledwie 20 minut.

Wszystkie powyższe atuty czynią z Kamienica Park jedyne tego typu miejsce w Rzeszowie.

Nieco oddalona od ścisłego centrum i gęstej zabudowy inwestycja, mieszcząca się przy rozległym parku, idealnie wpasowuje się w obecnie potrzeby rzeszowskiego rynku nieruchomości. To, w połączeniu z szerokim wyborem mieszkań wykończonych w standardzie deweloperskim, jest bardzo dużą zachętą dla osób poszukujących własnego lokum lub jako inwestycja pod wynajem. 

Gwarantem jakości i terminowości jest Domres Sp. z o.o. – deweloper obecny na rynku od 2006 r. Firma powstała z inicjatywy właścicieli działającej od 1993 r. spółki wykonawczej Izol-Mont Sp. z o.o., która jest Generalnym Wykonawcą inwestycji Kamienica Park. Przez ten czas wspólnie zbudowali oni kilkadziesiąt budynków wielorodzinnych i szeregowych, oddając do użytku kilka tysięcy mieszkań, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. 

Jeśli chcecie przyjrzeć się bliżej temu, jak będzie wyglądał ukończony budynek, odwiedźcie koniecznie stronę internetową inwestycji. My zaś ze swojej strony serdecznie zapraszamy do kontaktu z deweloperem oraz rezerwacji mieszkań:

[email protected]
+48 728 350 107
https://www.kamienicapark.com.pl

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Dodaj wizytę w Multikinie do wakacyjnych planów!

Wiadomości Mielec

Bolt rozpoczął niedawno swoją działalność w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa